• en

Ralio istorija

Ralio rezultatų istorija:

Ankstesnių metų rezultatai:

2003 metai:

A, R- 3500 klasė:

1. Rokas Lipeikis / Renatas Vaitkevičius („Mitsubishi“)
2. Svajūnas Čebatorius / Linas Vaitekūnas („Mitsubishi“)
3. Rolandas Zujevas / Gediminas Celiešius („Ford“)
4. Vitalis Jogminas / Laurynas Mardosas („Subaru“)

A,R- 2000 klasė:

1. Audrius Gimžauskas / Arnas Paliukėnas („Ford Escort“)
2.Rūtenis Kazakauskas / Šarūnas Antulis („VW Golf“)
3. Dalius Steponavičius / Vytenis Skardžius („Opel astra“)
4. Raimundas Slaboševičius / Arvydas Kalėda („Bmw 318“)
5. Rolandas Šaduikis / Mindaugas Rimaitis („VW Golf“)
6. Paulius Insoda / Andrius Kontrimas („Audi“)

A, R -1600 klasė:

1. Benediktas Vanagas / Kęstutis Jakutis („Honda Civic“)
2. Vytautas Švedas / Ernestas Staponkus („VW Polo“)
3. Ramūnas Kupstas / Arvydas Maciulevičius („VAZ 2108“)
4. Dovilas Čiutelė / Kastytis Torrau („VAZ 2105“)
5. Genadijus Segalis / Linas Teišerskis („Honda Civic“)
6. Tomas Savickas / Darius Vasiliauskas („VAZ 2108“)
7. Vilius Rožukas / Gediminas Vaitiekūnas („VW Polo“)

N-3500 klasė:

1. Saulius Girdauskas / Audrius Šošas („Mitsubishi“)
2. Vladas Pleskovas / Arūnas Mikeliūnas („Mitsubishi“)
3. Jonas Balčiūnas / Kęstutis Zuzevičius („Subaru Impreza“)

N-2000 klasė:

1. Darius Vilimas / Žilvinas Žeromskas („Renault Clio RS“)
2. Giedrius Kriptavičius / Ričardas Abelkis („Honda Integra“)
3. Vytautas Fedaravičius / Kęstutis Girštautas („Honda Civic“)
4. Markas Judzentavičius / Lukas Sarapas („Peugeot 306“)
5. Jordanas Dirgėla / Igoris Veremjevas („Ford Escort“)

S-3500 klasė:

1. Vidmantas Vainorius /Bronislavas Bružas („Audi Coupe“)
2. Dimitrijus Apočkinas / Sergejus Šeniauskas („Audi Coupe“)

S-2000 klasė:

1. Raimondas Bačiliūnas / Darius Izokaitis („VW Golf“)
2. Rolandas Katkus / Saulius Raškevičius („Opel kadett“)
3. Ramūnas Aleknavičius / Jonas Stukas („VW Golf“)
4. Artūras Ežerskis / Giedrius Nomeika („Opel kadett“)
5. Artūras Pakėnas / Gintautas Gylys („VW Golf“)

2002 metai:

Komandinė įskaita:
1. ASK „Greičio ruožas“ – 22 tšk.
2. Lietuvos „Porsche“ klubo II komanda – 12 tšk.
3. Neveronių ASK-Politechnika – 12 tšk.
4. Vš.Į.“Egzotikos autosportas“ – 11 tšk.
5. Lietuvos „Porsche“ klubo I komanda – 8 tšk.
6. SK „Vectura“ – 8 tšk.
7. ASK „Slikas-autosporto centras“ – 7 tšk.
8. VASK „AJAGS“ – 5 tšk.
9. SK „Revi“ – 4 tšk.
10. KASK „Viesulas“ – 1 tšk.
11. ASK „Baltijos sportas“ – 1 tšk.

Asmeninė įskaita:
Absoliuti įskaita:
1. R.Lipeikis / R.Vaitkevičius („Egzotikos autosportas“)
2. A.Gimžauskas / A.Šošas („Greičio ruožas“)
3. S.Čebatorius / V.Rimeisis (K.Girdausko ASK)

A-3500 klasė:
1. R.Lipeikis / R.Vaitkevičius („Egzotikos autosportas“)

A-2000 klasė:
1. A.Gimžauskas / A.Šošas („Greičio ruožas“)
2. R.Kazakauskas / Š.Antulis (Lietuvos „Porsche“ kl.)
3. H.Kazakauskas / A.Vasiulis (Lietuvos „Porsche“ kl.)

N-3500 klasė:
1. S.Čebatorius / V.Rimeisis (K.Girdausko ASK)
2. A.Vaičiūnas / A.Brazauskas (Lietuvos „Porsche“ kl.)
3. A.Petraitis / D.Prochorenkovas („AJAGS“)

S-2000 klasė:
1. E.Čirba / D.Alekna („Greičio ruožas“)
2. D.Jocius / G.Gegelis (Lietuvos „Porsche“ kl.)
3. A.Ežerskis / G.Nomeika („Greičio ruožas“)

A-1600 klasė:
1. D.Čiutelė / R.Čapkauskas (Lietuvos AK)
2. Z.Balčiūnas / R.Savickas (Neveronių ASK-Politechnika)
3. B.Vanagas / R.Striaukas („Vectura“)

2001 metai:

Komandinė įskaita:
1. K.Girdausko ASK – 16 tšk.
2. Lietuvos „Porsche“ klubas – 10 tšk.
3. ASK „Greičio ruožas“ – 9 tšk.
4. ASK „Akimirka“ – 6 tšk.
5. Neveronių ASK-Politechnika – 6 tšk.
6. KASK „Viesulas“ – 4 tšk.
7. ASK „Slikas-autosporto centras“ – 4 tšk.
8. SK „Revi“ – 4 tšk.

Asmeninė įskaita:
Absoliuti įskaita:
1. S.Girdauskas / Ž.Sakalauskas (K.Girdausko ASK)
2. R.Lipeikis / B.Samuolis (ASK „Akimirka“)
3. A.Albrechtas / N.Vitonis (KASK „Viesulas“)

A,R-3500 klasė:
1. S.Girdauskas / Ž.Sakalauskas (K.Girdausko ASK)
2. R.Lipeikis / B.Samuolis (ASK „Akimirka“)
3. A.Albrechtas / N.Vitonis (KASK „Viesulas“)

N-3500 klasė:
1. S.Čebatorius / V.Rimeisis (K.Girdausko ASK)
2. D.Čiutelė / R.Čapkauskas (Lietuvos „Porsche“ kl.)

S-2000 klasė:
1. A.Strumskis / L.Skardžiukas
2. R.Bačiliūnas / A.Brazauskas (Lietuvos „Porsche“ kl.)
3. G.Kriptavičius / R.Abelkis (ASK „Slikas“)

A,R-2000 klasė:
1. P.Jankavičius / S.Timofejev
2. D.Vilimas / A.Majauskas (ASK „Greičio ruožas“)
3. H.Kazakauskas / A.Vasiulis (Lietuvos „Porsche“ kl.)

2000 metai:

1. Aurelijus Simaška / Česlovas Vyšniauskas („Ford Escort“)
2. Saulius Girdauskas / Žilvinas Sakalauskas („Mitsubishi“)
3. Dovilas Čiutelė / Ramūnas Čapkauskas („Nissan Sunny“)
4. Vygantas Simuntis / Gintaras Gegelis („Ford Escort“)
5. Rokas Lipeikis / Bronius Samuolis („Subaru Legacy“)
6. Evaldas Čirba / Sergejus Mirošničenka („Audi“)
7. Tomas Savickas / Raimondas Savickas („VAZ 21083“)
8. Kęstutis Narkevičius / Tautvaldas Juchnevičius vVW Golf“)
9. Rūtenis Kazakauskas / Artūras Vasiulis („VW Golf“)
10. Zenius Balčiūnas / Giedrius Žmuida („VAZ 2108“)
11. Rimas Teišerskis / Artūras Ežerskis („Nissan Sunny“)
12. Svajūnas Čebatorius / Arvydas Baltrūnas („BMW 318“)
13. Žydra Beresnevičienė / Vida Valantinaitė („Opel Kadett“)

1999 metai:

Komandinė įskaita:
1. Lietuvos „Porsche“ klubas – 12 tšk.
2. K.Girdausko klubas – 10 tšk.
3. ATSK „Greičio ruožas“ – 10 tšk.
4. ASK „Akimirka“ – 7 tšk.
5. KASK „Stigma“ – 5 tšk.
6. ASK „AJAGS“ – 1 tšk.

Absoliuti įskaita:
1. S.Girdauskas / Ž.Sakalauskas
2. A.Lekavičius / A.Vasiliauskas
3. R.Lipeikis / B.Samuolis

Įskaita klasėse:
A-3500 klasė:
1. S.Girdauskas / Ž.Sakalauskas
2. A.Lekavičius / A.Vasiliauskas
3. R.Lipeikis / B.Samuolis

A-2000 klasė:
1. Z.Balčiūnas / G.Žmuida

R-2000 klasė:
1. D.Vilimas / D.Kulbis
2. R.Bačiliūnas / V.Rimeisis
3. D.Čiutelė / R.Čapkauskas

1998 metai:

Komandinė įskaita:
1. TSK „Baltijos sportas“ – 30 tšk.
2. KASK „Stigma“ – 24 tšk.
3. „Akimirka“ – 20 tšk.
4. VASK „AJAGS“ – 17 tšk.
5. Kauno automobilininkų klubas – 15 tšk.
6. TSK „Pilėnai“ – 12 tšk.
7. AK „Aimata“ – 9 tšk.
8. Neveronių ASK – 8 tšk.

Absoliuti įskaita:
1. Vladas Pleskovas / Arūnas Mikeliūnas
2. Aurelijus Simaška /Aurelijus Petraitis
3. Rokas Lipeikis / Dainius Alekna

Įskaita klasėse:
A-3500 klasė:
1. V.Pleskovas / A.Mikeliūnas („Baltijos sportas“)
2. R.Lipeikis / D.Alekna („Akimirka“)
3. S.Kazėnas / A.Čepulis (KASK „Stigma“)

N-3500 klasė:
1. A.Simaška / A.Petraitis (VASK „AJAGS“)
2. A.Vaičiūnas / J.Juzėnas (KASK „Stigma“)
3. D.Čiutelė / R.Čapkauskas (Kauno AK)

A-1600 klasė:
1. G.Grybauskas / R.Jonkus („Baltijos sportas“)
2. Z.Balčiūnas / G.Žmuida (Kauno AK)
3. T.Savickas / R.Savickas (Neveronių ASK)

R-2000 klasė:
1. L.Vaitekūnas / V.Rimeisis (AK „Aimata“)
2. R.Šaduikis / A.Paulauskas („Akimirka“)

1997 metai:

Absoliuti ir klasių įskaita:
1. A.Simaška / G.Celiešius A-3500 – 1 vieta (Stigma)
2. S.Girdauskas / Ž.Sakalauskas A-3500 – 2 vieta (K.Girdausko AK)
3. R.Mackevičius / A.Šošas N-3500 – 1 vieta (Viesulas)
4. A.Vaičiūnas / J.Juzėnas N-3500 – 2 vieta (Stigma)
5. R.Lipeikis / D.Alekna A-3500 – 3 vieta (Akimirka)
6. L.Vaitekūnas / A.Beniušis R-2000 – 1 vieta (Auto Sabina)
7. S.Juknevičius / G.Stasiulevičius R-2000 – 2 vieta (Auto Sabina)
8. V.Fedaravičius / I.Fedaravičienė N-3500 – 3 vieta (K.Girdausko AK)
9. R.Loveikis / E.Pagirskas R-2000 – 3 vieta (Neste Oil-Mobilis)
10.V.Maciukevičius / E.Truncė A-3500 – 4 vieta (Viesulas)
11. V.Samuilovas / S.Mirošničenka A-3500 – 5 vieta (Akimirka)
12. R.Bačiliūnas /V.Jachimavičius R-1600 – 1 vieta (Neste Oil-Mobilis)
13. G.Segalis / D.Steponavičius R-1600 – 2 vieta (Autokrosas)
14. V.Malinauskas / A.Liberis R-2000 – 4 vieta (Greičio ruožas)
15. T.Savickas /N.Gutauskas A-1600 – 1 vieta (Neveronių AK)
16. R.Meskys / A.Stankaitis A-1300 – 1 vieta (Viesulas)
17. M.Ivanovas / G.Gegelis R-1600 – 3 vieta (Kaukuras)
18. D.Čiutelė / R.Čapkauskas R-1600 – 4 vieta (Kauno AK)
19. D.Vilimas / A.Aukštuolis R-1600 – 5 vieta (Greičio ruožas)
20. V.Jakštys / R.Savickas A-1300 – 2 vieta (Neveronių AK)
21. A.Lekavičius / A.Vasiliauskas A-3500 – 6 vieta (Pilėnai)
22. V.Pleskovas / A.Mikeliūnas A-3500 – 7 vieta (Klaipėdos autoservisas)
23. V.Arimavičius / S.Dargis R-2000 – 5 vieta (Akimirka)
24. S.Kazėnas / A.Čepulis A-3500 – 8 vieta (Stigma)
25. M.Mickūnas / P.Krukauskas R,A-1600 – 6/2 vieta (Viesulas)

Komandinė įskaita:
I vieta – KASK „Stigma“ – 51 tšk.
II vieta – K.Girdausko ASK – 44 tšk.
III vieta – „Auto Sabina“ – 39 tšk.
IV vieta – ASK „Akimirka“ – 36 tšk.
V vieta – „Neste Oil-Mobilis“ – 31 tšk.
VI vieta – Neveronių ASK – 17 tšk.

1996 metai:

Įskaita klasėse:
Klasė A-3500:
I vieta – S.Girdauskas / Ž.Sakalauskas (Viesulas)
II vieta – S.Kazėnas / L.Vaitekūnas (Stigma)
III vieta – V.Fedaravičius / I.Fedaravičienė (Kauno AK)

Klasė A-1600:
I vieta – R.Bačiliūnas / G.Gegelis (Neste Oil)
Nebaigė – A.Albrechtas / N.Vitonis (Viesulas)
Nebaigė – G.Grybauskas / D.Šukys (Klaipėdos autoservisas)

Klasė A-1300:
I vieta – Z.Balčiūnas / L.Latvėnas (Politechnika)
II vieta – V.Jakštys / G.Sesickas (Kauno AK)
Nebaigė – T.Brundza / V.Jachimavičius (Kauno AK)

Klasė N-3500:
I vieta – R.Mackevičius / A.Šošas (Viesulas)
II vieta – V.Samuilovas / V.Kriaučiūnas (Akimirka)
III vieta – R.Lipeikis / D.Alekna (Akimirka)

Klasė R-2500:
I vieta – V.Malinauskas / A.Malinauskas (asm.)
II vieta – V.Arimavičius / S.Dargis (Akimirka)
III vieta – V.Maciukevičius / K.Lukša (Viesulas)

Komandinė įskaita:
I vieta – KASK „Viesulas“ – 45,1 tšk.
II vieta – ASK „Akimirka“ – 30,8 tšk.
III vieta – Kauno automobilių klubas – 25,3 tšk.
IV vieta – „Neste Oil“ – 19,8 tšk.

1995 metai:

Absoliuti įskaita:
I vieta – A.Simaška / G.Celiešius (Stigma)
II vieta – R.Loveikis / V.Jachimavičius (Kauno AK.)
III vieta – S.Juknevičius / V.Rimeisis (Sabina-ralis)

Klasė N-3500:
I vieta – A.Simaška / G.Celiešius (Stigma)
II vieta – V.Fedaravičius / I.Fedaravičienė (Kauno AK)

Klasė R-2500:
I vieta – V.Samuilovas / V.Kriaučiūnas (Akimirka)
II vieta – V.Maciukevičius / K.Luksa (asm.)
III vieta – D.Steponavičius / G.Segalis (Kauno AK)

Klasė A-1600:
I vieta – R.Loveikis / V.Jachimavičius (Kauno AK)
II vieta – S.Juknevičius / V.Rimeisis (Sabina-ralis)
III vieta – R.Bačiliūnas / G.Gegelis (Kauno AK)

Klasė A-1300:
I vieta – Z.Balčiūnas / L.Latvėnas (Politechnika)
II vieta – V.Jakštys / D.Šimonis (asm.)
III vieta – T.Bilius / E.Kelbauskas (Viesulas)

Komandinė įskaita:
I vieta – Kauno automobilių klubas 30 tšk.
II vieta – „Stigma“ 20 tšk.
III vieta – „Sabina-ralis“ 15 tšk.
IV vieta – „Akimirka“ 11 tšk.
V vieta – „Politechnika“ 8 tšk.
VI vieta – „Viesulas“ 5 tšk.